Jūsu e-pasta adrese


Parole (Jūsu līguma Nr.)


MĀCĪBU EKSKURSIJAS OKTOBRĪ

Ekskursija uz Olimpisko Sporta centru un LSFP ( Latvijas Sporta federāciju padome).

Ekskursija notiks: 1. oktobrī plkst.9:00-11:50, Olimpiskajā Sporta centrā, Grostonas ielā 6b, Rīgā. Vadītāja Aija Erta, Pjēra de Kubertēna Fonda prezidente.

Temats: Federāciju loma sporta nozares vadībā Latvijā. Olimpisko centru vieta Latvijas sporta dzīvē. Tikšanās ar LSFP prezidentu Einaru Fogeli.

Ekskursijas mērķis: Sniegt  iespēju studējošiem klātienē iepazīties ar LSFP darbību. Studējošie iegūst informāciju par LSFP un Olimpiskā Sporta centra funkcijām, prakses un darba iespējām .

Plānots noklausīties lektora stāstījumu par Sporta veidu federāciju darbību Latvijā un LSFP darbu, kas sniegs kopskatu un palīdzēs labāk studējošiem izprast Sporta nozares sistēmu Latvijā. Iegūt informāciju, kādas pamatprasmes un kompetence nepieciešama sporta nozarē strādājošajiem.Tikšanās laikā ar LSFP prezidentu Einaru Fogeli būs iespēja iegūt kompetentas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. Studentiem ekskursijas laikā tiks dota iespēja iepazīties ar OSC darbu un funkcijām.

Ekskursija obligāta studiju programmas „Izklaides industrijas vadība un producēšana” pilna laika  C grupas studentiem.

Ekskursija notiek studiju kursa „Sporta nozares pamati” ietvaros.


Ekskursija uz Saeimas namu

Ekskursija notiks: 2. oktobrī  plkst.11:00 

Ekskursijas mērķis: Iepazīstināt studentus ar valdības, darba, atpūtas telpām un darba kārtību, iepazīstināt ar lietišķo protokolu (nedaudz biznesa/lietišķo ētiku) un ārvalstu viesu/prezidentu dāvanām.

Ekskursija paredzēta studiju programmu Mārketings un tā inovācijas un Datorspēļu izstrāde un attīstība un Kultūras tūrisma organizēšana 1.kursa pilna laika studentiem.


Ekskursija: Rīgas parki un Dabas muzejs

Ekskursija notiks: 9. oktobrī  plkst.14:00-17:00, 

Ekskursijas mērķis: Iepazīt Rīgas centrālās daļas parkus un to vēsturi. Iepazīties ar Dabas muzeja ekspozīcijām un piedāvājumu tūristiem. Tiks iegūta praktiska pieredze ekskursijas sagatavošanā un vadīšanā, informatīva materiāla izveide. Maršruts: Dziesmusvētku parks – Bastejkalns – Vērmanes dārzs, Esplanāde – Ziedoņdārzs – Dabas muzejs. Studenti sagatavo stāstījumu un materiālu, vada ekskursiju.

Ekskursija paredzēta studiju programmas Kultūras tūrisma organizēšana 2.kursa pilna laika studentiem studiju kursa Latvijas un pasaules tūrisma ģeogrāfija ietvaros.


Ekskursija uz Latvijas Saeimu

Ekskursija notiks: 17. oktobrī  plkst.11:00

Ekskursijas mērķis: Sagatavot studentus ārējam izskatam, apmeklējot Saeimu. Iepazīstināt ar Saeimas darbību un ēku. Apskatīt dāvanu istabu un piedalīties Saeimas sēdē.

Ekskursija paredzēta Kultūras tūrisma organizēšanas programmas pilna laika studentiem studiju kursa Lietišķā etiķete ietvaros.


Ekskursija - IT drošības konferences apmeklējums (1)

Konference notiks: 23. oktobrī plkst.9:00-17:30.

Norises vieta: Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā, Elizabetes ielā 55

ISACA Latvijas nodaļas un CERT.LV rīkotā ikgadējā IT drošības konference „Mūsu informācijas drošība - nākotnes panākumu atslēga”.

Dalība konferencē bezmaksas. Lai pieteiktos konferencei, jāaizpilda pieteikuma forma (https://cert.lv/resource/show/388). Pieteikties konferencei iespējams līdz 2013.gada 15.oktobrim. Detalizētu informāciju un programmu skatīt norādītajā vietnē.

Konferenci vēlams apmeklēt studiju programmas „Datortīklu administrēšana” un „Programmēšana” visu kursu studentiem.

Piezīme: IT-P-Pd-1 studenti, kuriem 23.oktobrī ir ieplānotas lekcijas, tiek rekomendēts apmeklēt tikai konferences pirmo daļu.


Ekskursija - Kvalitātes vadība pašvaldībā

Ekskursija notiks: 22. oktobrī plkst. 14:00 – 16:50. Lektori: Inese Krustiņa, Rīgas Domes (RD) Apmeklētāju pieņemšanas centra (APC) vadītāja, piesaistot citus RD un APC darbiniekus, Armands Kalniņš, lektors.

Ekskursijā plānots iepazīt dažādus kvalitātes vadības aspektus, centra darbību, noklausīties lektoru stāstījumu, iegūt kompetentas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Mērķis: Iepazīt studiju kursa tematus par kvalitātes vadību pašvaldībās, informācijas un pakalpojumu centriem (vienas pieturas aģentūrām) un kvalitātes pilnveidi pašvaldībās

Ieguvums: iespējams nostiprināt lekcijās izklāstīto, iepazīstot attiecīgo praktisko pieredzi

Ekskursija obligāta studiju programmas „Iestāžu darba organizācija un vadība” pilna laika  2.kursa studentiem, vēlama nepilna laika 2.kursa studentiem.

Ekskursija notiek studiju kursa „Kvalitātes vadība” ietvaros.


Ekskursija - LU Skaitļošanas tehnikas un informātikas muzeja apmeklējums

Ekskursija notiks: 17. oktobrī plkst. 12:00 – 13:30. Lektors: Muzeja vadītājs Andrejs Skuja

Mērķis: ir gūt informāciju par skaitļošanas ierīču un datoru vēsturi un pielietojumu attīstību, tādejādi gūstot jaunas idejas par datoru pielietojuma iespējām mūsdienu dinamiskajā vidē. Ekskursijā laikā gūtā informācija un atziņas būs lietderīgas studiju kursa „Datorsistēmu uzbūve un datoru arhitektūra” ietvaros.

Muzeja fondos uzkrāti vairāki tūkstoši priekšmetu, fotoattēlu un dokumentu, kas saistīti ar datortehnikas un tās pielietojumu attīstību, kā arī Latvijas zinātnes un tehnikas darbinieku ieguldījumu tajā, muzejā izveidota ekspozīcija “Kā un kāpēc dzima un izauga dators ?”

Šajā ekspozīcijā var aplūkot gan agrāko laiku skaitļošanas palīgierīces un pirmo paaudžu datoru iekārtas, uzbūves elementus un ekspluatācijas palīglīdzekļus, gan plašu minidatoru un agrīno personālo datoru kolekciju.

Ekskursija paredzēta studiju programmas „Informācijas tehnoloģijas” pilna laika  studentiem, ieteicama arī nepilna laika studentiem.


Ekskursija uz LR Ministru kabinetu

Ekskursija notiks: piektdien, 18.oktobrī plkst.13:00. Aptuvenais ekskursijas ilgums 1h. Tikšanās LR Ministru kabineta foajē plkst.12:50, Brīvības bulvārī 36. Obligāti jāņem līdzi personu apliecinošs dokuments (pase vai vadītāja apliecība).

Ekskursijas mērķis – apmeklēt LR Ministru kabinetu un iepazīties ar valsts augstākās izpildvaras darbības principiem un ēkas vēsturi, ikdienas darbu tajā.

Ekskursijai obligāti jāpiesakās līdz 13.oktobrim, sūtot e-pastu uz vita.stige@gmail.com, iekļaujot savu vārdu, uzvārdu un personas koda pirmo daļu. Vietu skaits ierobežots – 30 dalībnieki! Ekskursijas laikā drīkstēs fotografēties, tāpēc droši var ņemt līdzi fotoaparātus.

Ekskursija plānota studiju programmas „Sabiedriskās attiecības” visiem pilna un nepilna laika studējošiem.


Ekskursija uz mākslas centru „Totaldobže”

Ekskursija notiks: 22. oktobrī plkst.12:30. (pulcēšanās 11:50 pie koledžas).

Ekskursijas mērķis –iepazīties ar mākslas centra „Totaldobže” un vēsturisko rūpnīcas VEF kvartālu.

Ekskursijas rezultātā tiks iepazīta „Totaldobžes” darbība un pasākumu organizēšana.

Mākslas centrs „Totaldobže” darbojas bijušās rūpnīcas „VEF” teritorijā. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt „Totaldobžes” ēku, iepazīties ar radošā kvartāla darbību, kā arī uzzināt no centra vadītāja Kaspara Lielgalvja par „Totaldobžes” pasākumiem.

Došanās uz „Totaldobži” notiks ar 6.tramvaju, tāpēc nepieciešami e-taloni.


Ekskursija: Cilvēkresursu plānošana un attīstība valsts pārvaldē

Ekskursija notiks: 16. oktobrī plkst.14:00-15:20

Lektori: Baiba Medvecka, Valsts kancelejas Valsts pārvaldes attīstības departamenta vadītāja vietniece, Sigita Ķirse, lektore

Mērķis: Praksē redzēt un dzirdēt, kā notiek darbs pie cilvēkresursu politikas plānošanas un reformu ieviešanas valsts pārvaldē un uzzināt, kā Valsts kanceleja koordinē kompetenču pieejas ieviešanu un darbinieku novērtēšanas sistēmas īstenošanu.  Ieguvums: praksē redzēt to, vai un kā darbojas teorijā izklāstītais un iespēja uzdot interesējošus jautājumus

Mācību ekskursijas laikā studentiem būs iespēja dzirdēt būtiskāko informāciju par reformām, kuras īstenotas valsts pārvaldes cilvēkresursu politikā pēdējo 5 gadu laikā

Ekskursija obligāta studiju programmas „Iestāžu darba organizācija un vadība” pilna laika  2.kursa studentiem studiju kursa „Personāla vadības aktuālās problēmas un risinājumi” ietvaros, vēlama arī nepilna laika 2.kursa studentiem.


Ekskursija Baznīcas Rīgā un Vecrīgā (apskatē iekļautas 6 baznīcas, t.s. Pēterbaznīca )

Ekskursija notiks: piektdien, 14. oktobrī plkst.14:00-17:45.

Ekskursijas mērķis – Baznīcu arhitektūra, sakrālo celtņu īpatnības Rīgā un Vecrīgā. Dievnami un reliģija. Lai labāk izprastu reliģiju, ir nepieciešams to sasaitīt kopā un uz vietas rast izpratni par dažādām reliģijām mūsu valstī un pasaulē.Baznīcas ir ievērojamāko vietu apskates sastāvdaļa.  

Gida darbā ir nepieciešamas zināšanas ne tikai par skaistākajām vietām Rīgā un Latvijā, bet arī jāsniedz ieskats par mūsu valsts ikdienu, tradīcijām, politiku, ekonomiku. Neatņemama sastāvdaļa ir arī baznīcu kultūra. Tāpēc tiek apskatītas galveno mūsu valsts konfesiju dievnami.  

Ekskursija plānota studiju programmas „Kultūras tūrisma organizēšana” 1.kursa pilna laika studējošiem studiju kursa „Gida darba pamati” ietvaros.


Ekskursija Ķīpsalas hallē izstāde „Māja, Dzīvoklis 2013”

Ekskursija notiks: piektdien, 18. oktobrī plkst.11:00

Ekskursijas mērķis – novērtēt uzņēmumu prezentācijas iemaņas un mārketinga komunikāciju kopumā.  

Ekskursija plānota studiju programmas „Mārketings un tā inovācijas” 2.kursa pilna laika studējošiem studiju kursa „Mārketinga plānošana” ietvaros.


Ekskursija uz Latvijas Sporta muzeju. Temats: Sporta muzeja īpašā vieta sabiedrībā kā sporta kultūrvēsturiskā mantojuma un sporta dzīves atainotāja. Sporta dzīves organizācija Rīgā.

Ekskursija notiks: 15. oktobrī plkst.9:00-10:20. Latvijas Sporta muzejs, Alksnāja ielā 9, Rīgā.

Lektori: Aija Erta, Pjēra de Kubertēna Fonda prezidente. Tikšanās ar Latvijas Sporta muzeja direktori Agru Brūni.

Ekskursijas mērķis – Sporta kultūras mantojuma apgūšana par Latvijas sportu no organizētā sporta pirmssākumiem līdz mūsdienu modernā sporta daudzveidībai, tādējādi gūstot jaunas idejas sporta pasākumu organizēšnā, radot sabiedrībai vēlmi iesaistīties sporta aktivitātēs. Sniegt  iespēju studējošiem klātienē iepazīties ar LSM darbību un sporta dzīves organizāciju Rīgā. Ekskursijā laikā gūtā informācija un atziņas būs lietderīgas studiju kursa „Sporta nozares pamati” ietvaros.

Plānota ekskursija muzeja ekspozīcijā  un stāstījums par Sporta muzeja darbību un tā organizētajiem pasākumiem, kas sniegs kopskatu un palīdzēs labāk studējošiem izprast Sporta nozares sistēmu Latvijā. Iegūt informāciju, kādas pamatprasmes un kompetence nepieciešama sporta pasākumu organizēšanā.Tikšanās laikā ar Latvijas Sporta muzeja direktori Agru Brūni būs iespēja iegūt kompetentas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem

Ekskursija obligāta studiju programmas „Izklaides industrijas vadība un producēšana” pilna laika  C grupas studentiem.

Ekskursija notiek studiju kursa „Sporta nozares pamati” ietvaros.


Ekskursija uz Spīķeru kvartālu

Ekskursija notiks: pirmdien, 28. oktobrī plkst.12:00 Spīķeru kvartālā. Aptuvenais ekskursijas ilgums 1h. Pulcēšanās pie Spīķeru koncertzāles no pagalma puses pl.11:50.

Ekskursijas mērķis – apmeklēt Spīķeru kvartāla radošās kultūras organizācijas, kā arī iepazīties ar kvartāla izveidi, koncepciju un piedāvātajiem kultūras produktiem, kā arī noskaidrot dominējošās mērķauditorijas grupas un komunikācijas veidus ar tām.

Ekskursijai obligāti jāpiesakās līdz 23.oktobrim, sūtot savu vārdu, uzvārdu uz e-pastu vita.stige@gmail.com.

Kā nokļūt Spīķeros? Informācija apskatāma šeit http://spikeri.lv/lapa/ka-noklut-spikeros

Ekskursija plānota studiju programmu „Kultūras tūrisma organizēšana” un „Sabiedriskās attiecības” studējošiem, bet aicināti pieteikties arī citu studiju programmu interesenti.


Brāļu kapi, Raiņa kapi un Meža kapi Kapu kultūra.

Ekskursija notiks: pirmdien21. oktobrī plkst.14:30

Brāļu kapu nozīme mūsu tautas dzīvē kā simbols cīņās par Latvijas brīvību un neatkarību. Meža kapi un Raiņa kapi, to savdabība un arhitektoniskais veidojums. Kapu kultūra kā viena no latviešu tautas tradīcijām, kas saglabājama arī nākamajām paaudzēm.

Gida darbā ir nepieciešamas zināšanas ne tikai par skaistākajām vietām Rīgā un Latvijā, bet arī jāsniedz ieskats par mūsu valsts tradīcijām. No 18.gs. tiek kopta arī kapu svētku tradīcija.   

Ekskursija plānota studiju programmas „Kultūras tūrisma organizēšana” 1.kursa pilna laika studējošiem studiju kursa „Gida darba pamati” ietvaros.


Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs 

Ekskursija notiks: 22. oktobrī plkst.13:00-15:00

Ekskursijas mērķis: Iepazīties ar latviešu dzīvi, ikdienu un tradīcijām 17. – 19.gs. dažādos Latvijas novados. Tā tiek piedāvāts ceļojums cauri vairākiem gadsimtiem izprast mūsu tautas raksturu, mentalitāti un sūros apstākļus, sasniedzot savu mērķi – būt saimniekiem savā zemē.

Gida darbā ir nepieciešamas zināšanas ne tikai par skaistākajām vietām Rīgā, bet arī tās apkārtnē. Muzejā tiek apskatīti četri Latvijas novadi, kuros dzīvoja un dzīvo tik dažādas tautas ar savām tradīcijām, kultūru, valodu un paražām.    

Ekskursija plānota studiju programmas „Kultūras tūrisma organizēšana” 1.kursa pilna laika studējošiem studiju kursa „Kultūras tūrisms” ietvaros.


PASĀKUMS “EKSPEDĪCIJA”

28.11.2023.

06.12.2023.. 18:15–21:30. Pasākums norisināsies e-vidē. Pasākumu organizē “Pasākumu scenārijs un režija” kursa studenti. Viņi radīs scenāriju, nodrošinās tehnisko sastāvdaļu...

IZSTĀDE “MĀKSLA AR GARŠU”

09.11.2023.

Pie mums – IZSTĀDE!. #akizglitiba #studegudri. 2. kursa studenti ir profesionāli sarīkojuši un svinīgi atklājuši Vallijas Rusiņas mākslas darbu izstādi “Māksla ar garšu”.....

AKTIVITĀTES DECEMBRĪ

28.11.2023.

06.12.2023..  Pasākums (e-vieslekcija) “EKSPEDĪCIJA”. 09.12.2023.. Darbnīca (vieslekcija) "Kas ir no-code un kā tas strādā?" .

ZIEMASSVĒTKU BALLE

24.11.2023.

 . Sveiki, studenti!. Ir pienācis laiks ilgu laiku gaidītam notikumam - ZIEMASSVĒTKU BALLEI!.  . ⌛16.12.2023.. ⏰Ieeja no 19.00, sākums 19.30.. ✅Klubs “VALKNUT” Aspazijas...

DZIEDĀT NĀC!

29.11.2023.

Dziedāt nāc!. #akizglitiba #studegudri. Pievienojies jauktajam kamerkorim FORTIUS, kuru vada Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku virsdiriģente Mara Marnauza!. Te Tu varēsi pavadīt...

IZMAIŅAS DARBA LAIKĀ

16.11.2023.

Izmaiņas darba laikā. 17.11. - 18.11.2023..  . 17.11. - 9:30-19:00. 18.11. - koledža slēgta.

LNMM AICINA BRĪVPRĀTĪGOS

19.10.2023.

No 17. līdz 29. oktobrim Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM) aicina jaunus dalībniekus vecumā no 18 gadiem pievienoties Mākslas muzeju Brīvprātīgā darba programmai.. Mākslas muzeju Brīvprātīgā...

IN-HABIT INKUBĀCIJA

18.10.2023.

Aicinām jaunos uzņēmējus pieteikties EU fondu finansētai inkubācijas programmai “IN-HABIT”!. . IN-HABIT inkubācijas programma atbalstīs 40 agrīnas stadijas jaunuzņēmējus, kuri vēlas ar savu...

PIRMĀ KURSA IESVĒTĪBAS

13.10.2023.

Hei, student!. Jau 27. oktobrī plkst. 18.00 norisināsies PIRMĀ KURSA IESVĒTĪBAS.. Iepazīsti REĀLU Alberta koledžu un savus kursabiedrus!. Aizpildi pieteikšanās anketu līdz 23. oktobrim: https://forms.gle/FUp1oiBdG2t4Pmhv8....

Uzdot jautājumu

 

Sazinies ar mums