Jūsu e-pasta adrese


Parole (Jūsu līguma Nr.)


2008.G. NOTIKUMI

Konference „Biznesa attīstība: kā to darīt mūsdienas Latvijas situācijā"

21. novembrī Alberta koledža sadarbībā ar Baltijas Biznesa Skolu organizē otro praktisko konferenci "Biznesa attīstība: kā to darīt mūsdienas Latvijas situācijā". Par konferences pamatvirzienu tika izvēlēta mārketinga un inovāciju joma, kas mūsdienās spēlē lielu lomu biznesa attīstībā. Alberta koledžas studentiem un absolventiem ir lieliska iespēja piedalīties konferencē PAR BRĪVU!

Vieslekcija par tēmu "Politiskais PR"

10.novembrī plkst.18:00 notiks vieslekcija par tēmu „Politiskais PR". Lektors: Mag.soc. politikas zinātnē Ēriks Volosovskis. Vieslekcija notiks 8.auditorijā.

Filmas „Rīt būs" pirmizrādi Alberta koledžā!

Jūra Kursieša filma "Rīt būs" tiks rādīta 23. oktobrī plkst. 13.00, 8. auditorijā. Visi interesenti ir laipni gaidīti!

Bruņinieku turnīrs!

Aicinām visus uz tradicionālo Bruņinieku turnīru par godu jaunievēlētam „Gada Albertam", kas norisināsies šo svētdien 28.septembrī Brīvdabas muzejā.
Programmā - pirmkursnieku iesvētības, iepazīšanas ar otro un trešo kursu, sacensības un spēles, pasēdēšanas pie kopēja galda.

Gada Alberts ir izvēlēts!

20. septembrī norisinājās piektās "Gada Alberta" vēlēšanas, kurās uzvarēja Līga Zumvalte (programma Iestāžu darba organizācija un vadība, 2. kurss). Atgādinām, ka "Gada Alberts" kļūst par Studentu pašpārvaldes priekšsēdētāju un ir aicināts aizsargāt studentu intereses, palīdzēt un atbalstīt studiju procesā.

"Sabiedrisko attiecību" programma ir akreditēta uz 6 gadiem!

Augstākās izglītības programmu akreditācijas komisijas sēdē tika pieņemts lēmums par "Sabiedrisko attiecību" programmas akreditāciju uz maksimāli iespējamo periodu - uz sešiem gadiem! Apsveicam šīs programmas studentus!

Pasniedzēju apbalvošanas ceremonija

Viena no Alberta koledžas labajām tradīcijām ir pasniedzēju apbalvošanas ceremonija mācību gada beigās. Labākos, stingrākos, jautrākos, draudzīgākos un stilīgākos pasniedzējus izvēlas paši studenti. Šogad aptaujā "Pasniedzēju nominācijas" piedalījās 144 studenti.

Alberta koledža apsveic!

Armands Kalniņš (Sabiedrisko attiecību programma, 1.kurss) ir ieguvis pirmo vietu Pilsoniskās žurnālistikas konkursā. Konkursam tika pieteikts viņa raksts par politiskās reklāmas kontroli - „Nauda + reklāma = vara", ko žūrija atzina par labāko nominācijā „Politika un ekonomika". Apsveicam!

Alberta studentu viedoklis par mācībām un iespējām absolvējot koledžu

Izvēloties savu augstskolu ir svarīgi ne tikai zināt kādas programmas tā piedāvā un kāds ieraksts parādīsies diplomā pēc studiju beigām. Pats galvenais ir saprast, ko šī izglītība Tev dos un kā tā spēs mainīt Tavu dzīvi. Alberta studentu viedokļi par mācībām un iespējām absolvējot koledžu ir apkopoti Alberta koledžas studentu pašpārvaldes priekšsēdētāja Māra Tomiņa prezentācijā.

Bezmaksas seminārs „Latvijas izglītības sistēma: kā pareizi izvēlēties mācību iestādi":

 • Kas ir licencēšana un akreditācija?
 • Kāpēc bez akreditācijas ir slikti?
 • Ar ko atšķiras mācību iestādes akreditācija un studiju programmas akreditācija?
 • Kādas mācību iestādes ir Latvijā un ārzemēs?
 • Kā pareizi izvēlēties mācību iestādi?
 • Kas ir kredītpunkts? Citi jautājumi…

Saņemt papildus informāciju var pa tālruni: 67 28 88 24

Gada rezultātu apkopošana un pasniedzēju apbalvošana

Lekciju laiks šajā mācību gadā ir beidzies un Alberta koledžā notika tradicionāla pasniedzēju sapulce. Draudzīgā atmosfērā pie kūkas gabaliņa notika mācību gada sasniegumu apkopošana un pasniedzēju apbalvošana. 

Lietišķa spēle "Laiks ir nauda" 

Tuvojas tradicionālā Alberta koledžas lietišķa spēle, šī gada temats - „Laiks ir nauda". Dalībniekus gaida neaizmirstamas emocijas un vērtīgas balvas no Alberta koledžas un http://www.pulkstenis.lv/.

Alberta koledžā viesojās studenti no Beļģijas

Topošiem Beļģijas pedagogiem Alberta koledžā tika pastāstīts par izglītības sistēmu un apmācības metodēm Latvijā, ka arī prezentēts "valsts lepnums" - šokolāde "Laima", kas īpaši garšoja viesiem. Paldies visiem dalībniekiem!

Tuvojas „Gada Alberta" vēlēšanas!

Vai arī Tu gribi ierakstīt sevi Alberta koledžas vēsturē? Kļūt par „Gada Albertu", kas nozīmē:

 • saņemt 5% atlaidi studiju maksai,
 • piedalīties visos koledžas izklaides pasākumos bez maksas
 • un prasīt no jebkura koledžas studenta goda izrādīšanu pret sevi : )?
Tad izmēģini savus spēkus - izvirzi savu kandidatūru vēlēšanām! Reģistrācija jau ir atklāta un turpināsies līdz 3.jūnijam! Atgādinām, ka „Gada Alberts" kļūst arī par Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāju!

VI. studējošo konference - "Reklāma - biznesa virzītājspēks"

30. aprīlī Alberta koledžā norisinājas VI. studējošo konference, kas šoreiz tika veltīta reklāmai.

Organizators: Alberta koledža
Norises vieta: Alberta koledža
Norises datums: 2008.g. 30. aprīlis
Konferences mērķi:

 1. Apskatīt un apspriest aktuālas problēmas reklāmdarbības jomā;
 2. Attīstīt studējošo prezentācijas prasmes;
 3. Veicināt studentu diskusiju mākas un patstāvīgās domāšanas attīstību;
 4. Veicināt dažādu mācību iestāžu studējošo draudzīgu attiecību attīstību un pieredzes apmaiņu.
Konferences ziņotāji: reklāmdarbības jomas speciālisti un dažādu koledžu studējoši.
Konferences dalībnieki: dažādu koledžu studējoši, pasniedzēji, administrācija.

Alberta koledžas avīzes „Albatross" pirmais numurs!

Pateicoties Sabiedrisko attiecību programmas 1.kursa studentiem (dienas nodaļa) Alberta koledžai tagad ir savs laikraksts - „Albatross". Laikraksts ir pilnībā veltīts Alberta koledžas dzīvei, aktivitātēm un jaunumiem. Šajā numurā Tu uzzināsi vairāk par biedrību „Studentu apvienība Alberti", koledžas dalību izstādē „Skola 2008", uzzināsi, kāpēc ir vērts mācīties tieši Alberta koledžā un daudz ko citu. Avīze ir pieejama studiju daļā. Esi lietas kursā, lasi mūsu avīzi!

Vieslekcija „Biznesa sākšana"

1.aprīlī plkst.18:00 Alberta koledžā 1. auditorijā notiek vieslekcija „Biznesa sākšana". Lektore Aiva Vīksna.

Alberta Koledža ir izdevusi mācību grāmatas „Matemātika" otro daļu

Grāmata ir paredzēta uzņēmējdarbības un grāmatvedības specialitāšu studentiem. Tā satur augstākās matemātikas pamattēmu teorētisko pārskatu, piemērus un uzdevumus studentu patstāvīgajām darbam. Grāmatas autors ir Vol­de­mārs Bar­kāns, in­že­nier­zi­nāt­ņu ha­bi­li­tē­tais dok­tors ar 48 ga­du pie­re­dzi zinātniska­jā un pe­da­go­ģis­ka­jā dar­bā, Alberta Koledžas pasniedzējs.

Alberta koledža aktīvi piedalījās izstādē "Skola 2008"

Šogad Alberta koledža aktīvi piedalījās izstādē "Skola 2008". Pie pašas ieejas viesus sagaidīja plakāts, no kura smaidīja Alberta koledžas direktore Oksana Lentjšenkova un padomes priekšsedētāja Anna Saltikova. Kā jau ierasti dalījām diplomus (Alberta koledžas bukletus), ka arī visi viesi saņēma dāvanu kartes mācībām koledžā. Izstādes beigās notika tradicionālās bukletu ciņas, kuru laikā dalībnieki "apmetaja" viens otru ar pārpalikušiem materiāliem.

LKA KONFERENCE

21.03.2023.

Studenti aicināti piedalīties Latvijas Koledžu asociācijas studējošo konferencē. Visi studenti aicināti paplašināt redzesloku, piedaloties tiešsaistes Studentu pētnieciskajā konferencē...

DZIMUMBALLE 2023

20.03.2023.

Vai Tu esi gatavs būt draugs, draugs kādam Dzimumballē′23?. Jo tieši dejojot un skaļi dziedot pie lieliskā $ourJ dziesmām, Tev būs iespēja satikt draugus visai dzīvei un, iespējams, pat...

STUDIJU AKTIVITĀTES MARTĀ

02.03.2023.

06.03.2023.. E-vieslekcija „Cilvēkresursu pārvaldības procesu automatizācija un mūsdienu IT risinājumu/platformu sniegtās iespējas”. 13.03.2023.. E-vieslekcija „Socializēšanās:...

SWEDBANK ISIC KARTE

02.07.2020.

Izvēlies studenta apliecību ar plašām iespējām!. ISIC (International Student Identity Card) ir vienīgā starptautiski atzītā pilna un nepilna laika studenta identifikācijas karte, kuru katru gadu...

STUDIJU AKTIVITĀTES APRĪLĪ

02.03.2023.

03.04.2023.. E-vieslekcija „Cilvēkresursu pārvaldības procesu automatizācija un mūsdienu IT risinājumu/platformu sniegtās iespējas” – 2. daļa”. 24.04.2023.. E-vieslekcija „Kā...

NEIRONU TĪKLI

13.02.2023.

Vai neironu tīkli izkonkurēs daudzu profesiju pārstāvjus?. Andrejs Liepiņš, Alberta koledžas studiju programmas “Informācijas tehnoloģijas” direktors. Viena no aktualitātēm programmēšanas...

STIPENDIJA "STUDĒTGODS"

09.02.2023.

Līdz 20. februārim 1. un 2. kursā studējošie var pieteikties stipendijai “Studētgods” . Līdz 20. februārim studējošie no daudzbērnu ģimenēm, bāreņi un bez vecāku apgādības...

AICINA FORTIUS

30.01.2023.

EKA kamerkoris FORTIUS aicina pievienoties jaunus dziedātājus!. Koru pārbaudes skate jau 25. martā!. 150 gadu Dziesmu un deju svētki jau vasarā!. Jo īpaši tiek gaidīti kungi.. . Mēģinājumi notiek...

STUDIJU AKTIVITĀTES FEBRUĀRĪ

13.02.2023.

13.02.2023.. E-vieslekcija „FasterCourse – kā no idejas, bez pieredzes un naudas, nonākt pie produkta, ko nopirka Twitter, Uber un NASA”.

Uzdot jautājumu

 

Sazinies ar mums