Jūsu e-pasta adrese


Parole (Jūsu līguma Nr.)


ALBERTA KOLEDŽAS 22. IZLAIDUMA ABSOLVENTI

Agnese

Vingre

Iestāžu darba organizācija un vadība

Veronika

Vilhema

Iestāžu darba organizācija un vadība

Monta

Bērziņa

Iestāžu darba organizācija un vadība

Liene

Birša

Iestāžu darba organizācija un vadība

Arvils

Bebris

Iestāžu darba organizācija un vadība

Gvido

Linga

Iestāžu darba organizācija un vadība

Ilze

Inkina

Iestāžu darba organizācija un vadība

Santa

Vosele

Iestāžu darba organizācija un vadība

Marta

Kahovska

Iestāžu darba organizācija un vadība

Liene

Stepiņa

Iestāžu darba organizācija un vadība

Agnese

Stīpiņa

Iestāžu darba organizācija un vadība

Ramona

Liepiņa

Iestāžu darba organizācija un vadība

Sandra

Zālamane

Iestāžu darba organizācija un vadība

Janeks

Šelkovskis

Informācijas tehnoloģijas

Aigars

Marcinkevičs

Informācijas tehnoloģijas

Edgars

Lapkovskis

Informācijas tehnoloģijas

Nauris

Ozols

Informācijas tehnoloģijas

Rūdolfs

Todlebens

Informācijas tehnoloģijas

Lelde

Strazdiņa

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Kristiāna

Zvezdiņa

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Elīna

Kavace

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Jānis

Joksts

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Kristaps

Gausis

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Signija

Brūniņa

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Sanda

Sirsniņa

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Laura

Gandjuka

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Viktorija

Kozlova

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Helēna

Slavinska

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Krista

Cankale

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Baiba

Iekļava

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Anete

Balode

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Linda

Gulbe

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Monta

Tiltiņa

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Zane

Driviniece

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Zanda

Prūse

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Guntis

Nordmanis

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Kristiāna

Vilcēna

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Jete

Lagzdiņa

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Mārtiņš

Svencis

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Baiba

Bērziņa

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Liena

Liepiņa

Izklaides industrijas vadība un producēšana

Māris

Gailītis

Datorspēļu izstrāde un attīstība

Kaspars

Ruva

Datorspēļu izstrāde un attīstība

Sintija

Ziediņa

Komercdarījumu tiesiskais regulējums

Sintija

Zute

Komercdarījumu tiesiskais regulējums

Sabīne

Līce

Komercdarījumu tiesiskais regulējums

Ilona

Heinrihsone

Komercdarījumu tiesiskais regulējums

Egita

Račko

Kultūras tūrisma organizēšana

Anete

Eglīte

Kultūras tūrisma organizēšana

Santa

Siliņa

Kultūras tūrisma organizēšana

Baiba

Žebeka-Šerbuka

Kultūras tūrisma organizēšana

Laura

Magone

Kultūras tūrisma organizēšana

Dagnija

Veikšāne

Kultūras tūrisma organizēšana

Kristīne

Ratnika

Mārketings un tā inovācijas

Renāte

Ostrovska

Mārketings un tā inovācijas

Alise

Goze

Sabiedriksās attiecības

Ilze

Bodniece

Sabiedriksās attiecības

Līga

Timofejeva

Sabiedriksās attiecības

Madara

Drīle

Sabiedriksās attiecības

Jana

Folkmane

Uzņēmējdarbība

Andris

Macijevskis

Uzņēmējdarbība

Andrejs

Andruškevičs

Uzņēmējdarbība

Baiba

Jaunzeme

Uzņēmējdarbība

Liene

Logina

Uzņēmējdarbība

Elīza

Ruska

Uzņēmējdarbība

Laura

Siliņa

Uzņēmējdarbība

Tatjana

Samkova

Uzņēmējdarbība

Kristīne

Prūse

Uzņēmējdarbība

Liene

Plūme

Uzņēmējdarbība

IZMAIŅAS DARBA LAIKĀ

19.06.2024.

Alberta koledžas Studiju daļa informē par darba laika izmaiņām jūnija izskaņā:. 22.06. Alberta koledža slēgta!. 25.06. plkst. 10.00-18.00. 26.06. plkst. 14.00-18.00. 27.06. plkst. 10.00-18.00....

AKTIVITĀTES JŪNIJĀ

28.05.2024.

01.06.2024.. Tiešsaistes lekcija "International Knowledge Day". 07.06.2024.. Tiešsaistes semināru cikls “Supervīzija izaugsmei un attīstībai” 4. daļa.

"RIMI" RĪGAS MARATONS

27.05.2024.

Veselā miesā vesels gars!. Ikgadējā “Rimi” Rīgas maratonā piedalījās arī Alberta koledžas studenti, kuri, apvienojot skriešanu ar pozitīvām emocijām, ieguva enerģijas lādiņu studijām!....

SPORTA SPĒLES 2024

10.05.2024.

Vai esi savā kalendārā jau atzīmējis 1. un 2. jūniju kā pasākuma “Sporta spēles 2024” norises dienas?. Tevi sagaida sacensības starp komandām dažādās disciplīnās, lieliska ballīte DJ pavadībā...

AKTIVITĀTES MAIJĀ

13.03.2024.

07.05.2024.. Tiešsaistes semināru cikls “Supervīzija izaugsmei un attīstībai” 2. daļa. 14.05.2024.. Ekskursija “Radošā talka apvienībā “Apeirons””....

DARBA LAIKS LIELDIENĀS

21.03.2024.

Tuvojoties Lieldienām, Alberta koledžas Studiju daļa informē par darba laika izmaiņām svētku nedēļā:. 28.03. darba laiks 9.30-19.00;. 29.03.–01.04. Alberta koledža slēgta!. Priecīgas un raibas...

AKTIVITĀTES APRĪLĪ

19.01.2024.

02.04.2024.. E-vieslekcija “Loģistikas prasības e-komercijā”. 09.04.2024.. Vieslekcija „Digitālie palīgi profesionālajai valodai”. 11.04.2024.. E-vieslekcija “HR...

MŪSU STUDENTI SIGULDĀ

19.03.2024.

Mūsu topošie speciālisti viesojās Siguldā!. #akizglitiba. Studiju kursa "Publisko pasākumu producēšana" studenti ir apmeklējusi kultūras centru “Siguldas DEVONS”.. Vizītes...

DZIMUMBALLE 2024

13.03.2024.

Gribi redzēt sevi 3D? . Gaidītākā balle – "DZIMUMBALLE". Vai esi gatavs skaļi dziedāt līdzi MAUKU SENCIM un turpināt nakts ritmus uz deju grīdas pie DJ GUSTA? Jo tas nav viss, kas Tevi sagaida.......

Uzdot jautājumu

 

Sīkdatnes

 
Sazinies ar mums